Ako zlepšiť svoju výdrž v posteli

Ako zlepšiť svoju výdrž v posteli

Categories :

Prehľad

Ak existuje sexuálna téma, ktorá trápi mužov rovnako ako veľkosť svojej pýchy, tak je to téma výdrže – ako dlho sa dokážu venovať posteľným aktivitám. Internet je plný riešení pre tých, ktorí si myslia, že nedokážu vydržať príliš dlho. Ale len niektoré z nich stoja naozaj za to. Ako teda môžeme určiť, ktoré z nich stoja za náš záujem a možno malú investíciu?

Vedeli ste, že…?

Jedna malá štúdia zistila, že viac ako 68% účastníkov zaznamenalo zlepšenie príznakov erektilnej dysfunkcie po podstúpení akupunktúry.

Podľa jednej štúdie, ktorá merala výkony 1 587 mužov, je priemerný čas, počas ktorého muž dokáže udržať pohlavný styk bez ejakulácie, sedem minút. U mužov, ktorí trpia predčasnou ejakuláciou – diagnostikovanou formou–je tento čas v priemere dve minúty. „Hoci nie u všetkých mužov, ktorí chcú predĺžiť svoju výdrž bude diagnostikovaná [predčasná ejakulácia], možnosti liečby sú väčšinou rovnaké,“ uvádza Dr. ChristopherAsandra, primár v zdravotníckom centre NuMaleMedical Center.

Takže ktoré riešenia stoja za to a ktoré nie?

Biofeedback

Biofeedback je metóda a druh neuroterapie, ktorá trénuje myseľ tak, aby lepšie kontrolovala telo. Tým, že ste sa dostanete viac do harmónie so spúšťačmi, ktoré spôsobujú ejakuláciupríliš skoro, ich môžete aj lepšie ovládať. DrPhilipWerthman, urológ a riaditeľ Centra pre mužskú reprodukčnú medicínu a reverznú vasektómiu v Los Angeles, hovorí, že je to u niektorých mužov realizovateľné riešenie.

Lieky

Antidepresíva, známe ako selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRI), môžu byť niekedy použité na liečbu predčasnej ejakulácie, hovorí pán Asandra.

„SSRI liečivá, ako sú Prozac, Paxil a Zoloft, môžu oddialiť orgazmus u mužov, ale môžu tiež spôsobiť iné problémy,“ vysvetľuje. „Tieto lieky sa užívajú hodiny predtým, než sa stanú účinnými a môžu niekedy spôsobiť nežiaduce vedľajšie účinky ako sú závrate, ospalosť, erektilnú dysfunkciu a znížené libido.“

Panvové cvičenia

Podľa Asandru môžu byť Kegelove cviky schopné pomôcť mužom rovnako ako ženám. Vyžadujú to však trvalý záväzok. Fungujú tak, že posilňujú sval zvaný pubococcygeus.

„Ak chcete robiť Kegelove cviky, sťahujte ten istý sval, ktorý namáhate keď chcete prerušiť močenie,“ hovorí. „Tento sval stiahnite na 10 sekúnd, potom ho uvoľnite, a robte tri série týchto cvikov po 10 opakovaní každý deň.“

Prípravky na znižovanie citlivosti (desenzibilátory)

Desenzibilizujúce krémy a gély pracujú tak, aby zmiernili citlivosť mužského penisu. Ale väčšina z týchto krémov tiež znecitlivuje tkanivo vo vnútri partnerky. Asandra hovorí, že existuje jeden produkt, ktorý môže odporučiť, a to jePromoscent, ktorý sa dobre absorbuje, takže jeho účinky vašu partnerku neovplyvnia.

Obriezka dospelých

Trochu dramatickejším riešením je obriezka dospelých, teda odstránenie predkožky. Obriezka môže spôsobiť mierne znecitlivenie penisu. Ak je však vykonaná nesprávne, môže pôsobiť celkom opačne. Podľa štúdie z roku 2011 môže nedokončená obriezka skutočne spôsobiť predčasnú ejakuláciu.

Priberanie

Nedávna štúdia zistila, že muži s vyšším indexom telesnej hmotnosti (BMI) majú v posteli dlhšiu výdrž, než muži s nižším telesným tukom a hmotnosťou. Keďže priemerné BMI sa podľa štúdie zvýšilo, počet mužov s predčasnou ejakuláciou klesol. Tí, ktorí mali nadváhu, mali výdrž v priemere 7,3 minúty. Ale teraz nesiahnite po pive a pizzi len pre tento dôvod… táto štúdia bola obmedzená na 200 mužov a spoliehala sa na ich vlastné hodnotenie. Nehovoriac o tom, že…

Schudnutie

…väčšie množstvo dôkazov naznačuje, že nadváha alebo obezita môže zhoršiť vašu sexuálnu výdrž skôr zhoršiť. „Keďže väčšina amerických mužov starších ako 40 rokov má nadváhu alebo obezitu a vieme, že obezita, vysoký krvný tlak a cukrovka sú hlavnými príčinami erektilnej dysfunkcie, potom liečba základného problému môže byť prospešná,“ povedal pán Werthman. To platí najmä pre mužov, ktorí trpia klinickou predčasnou ejakuláciou alebo inými formami erektilnej dysfunkcie – nielen tými, ktorí chcú získať ocenenie za výkon.

Web: https://www.erekciablog.sk/

Záleží na tom, čo jete

Ak vám zmena vašej stravy pomôže schudnúť, mohlo by to byť užitočné. Ale Werthman hovorí, že niektoré špecifické potraviny môžu zvýšiť množstvo voľného testosterónu v tele, čo je nevyhnutné pre zdravú erektilnú funkciu. „Niektoré potraviny, ako je senovka, môžu zvýšiť voľný testosterón,“ hovorí. „V skutočnosti je senovka zdrojom zlúčenín nazývaných Testofen, ktoré sa nachádzajú v mnohých doplnkoch, ktoré sú voľne predajné.“